Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka na hry do 2000Kč

Dobrý den,měl bych dotaz ohledně nových sluchátek.Mám Everglide s-500 která pořád hrají perfektně ale jsou příliš težká pro několikahodinové hraní a černí uši od naušníků po těch x letech.Můj dotaz tedy zní:
Poradíte prosím sluchátka která jsou velmi pohodlná že je budu moci mít na hlavě klidně nekolik hodin.Také bych prosil nějakou slušnou kvalitu zvuku i když v této cenové hladině to extrém nebude.Mělo by to být na fps hry.(CS,Battlefield4)
Co říkate třebas na razer-carcharias
nebo sennheiser-pc-161
razer-kraken-pro
Jsou to jen navrhy nemusíte se jimi řidit :) Děkuji

Ty Razerky jsou přímo na FPS hry. Používá je hodně profesionálních hráčů co se týče CSGO.
Já osobně mám SteelSeries Siberia V2 a mám je na hlavně třeba 12 hodin a uši mě nebolí. Na hraní super a muzika v tom hraje taky dobře

Razer myslím ty krakeny zelený.
Já osobně na těch SS V2 hraju : CSGO, BF3, Crysis 2, CoD 2 a 4 a slyším v tom všechno, někdy snad i něco navíc až je to k neuvěření ( třeba na CSku slyšíš z CT spawnu dupání na midu ) :D