Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém se steamem

Dobrý den, dnes jsem si koupil přes jeden int. obchod cd klíč hry a oni mi obratem poslali odkaz na přihlášení na steam stránky. Zanedlouho se mi na steamu objevilo že mi přišel dárek. Když jsem klikl na '1 nový dárek' zobrazilo se mi tohle: pzdm.jpg Úplně to samé se mi zobrazuje v prohlížeči, přitom jiné stránky se zobrazí okamžitě. Nevíte co s tím? Díky

Na hry máme herní poradnu, ale to je jedno…

Koupil jsi ruský klíč, je na tobě, zda dárek přijmeš. Zda "riskneš", že hra, kterou sis koupil, možná není určena pro aktivaci v ČR, se všemi možnými důsledky. Ale o tom ses měl dočíst u toho poctivého prodejce; i o tom, že registrovat hru bude možná potřeba via ruskou proxynu.

Nepochopím to. Je opravdu nutné na Steam pořizovat hry z takovýchto pochybných zdrojů? Poradím ti jen jedno: až budeš mít na Steamu stovky her, raději to nezkoušej - mohl bys přijít o celý account. Podrobnosti si najdi v EULA a dalších pravidel Steamu.

Klíče na steamácké hry se kupují na Steamu.