Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ako na dualboot W8 a Ubuntu

Zdravim
Chcem sa Vas opytat ako nastavit dualboot ked mam nainstalovany OS windows 8 a Ubuntu 13.04. kazdy OS je na samostatnom disk. oddiely. Uz som skusal to aj robit cez EasyBCD podla navodu, ale pri vybere OS po odkliknuti UBUNTU naskoci len chybova hlaska. Windows sa spusti korektne.

1. oddíl, primary, NTFS = Windows
2. oddíl, primary, ext4 = Ubuntu
3. oddíl, primary, NTFS = DATA
4. oddíl, primary, aktivní, FAT32 = SERVISNI (a na něj dal multiboot Grub4dos a z něj zaváděl přes menu požadovaný systém).
P. S.: Takové ty splácaniny, kdy se z jednoho systému instaluje druhý, to neuznávám a neprovozuji.

citovano z http://pc.poradna.net/q/view/1104997-bootovanie-ub untu-na-windows8?
to se mi celkem libi.
http://pc.poradna.net/q/view/1104522-dual-boot-win dows8-linux
Otazky :
1) instalacni DVD s Ubuntu mas ?
2) instalacni DVD s Win8 mas ?
EDIT
pises neco o nejakem navodu.
Dokazes nam dat odkaz na ten navod ?

zbytecny

disk = (zavadec Windows)
1. oddíl, primary, NTFS = Windows
2. oddíl, primary, EXT4 = Ubuntu (zavadec Ubuntu GRUB na tento druhy oddil)
3. oddíl, primary, NTFS = DATA
4. oddíl, linux SWAP

nasledne EasyBCD prepsat zavadec Windows a nastavit tam volby Windows a Linux.