Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem freemail s kvalitnim antispamem

poradte mi prosim nejaky freemail s kvalitnim antispamem. posledni dobou; asi tak mesic mi prez quick chodi kopa spamu. bohuzel zrusit ho z jistych duvodu nemuzu takze budu volit presmerovani jinam ci vybirani odjinud a pat teprve stahovat.

diky chlapi za podnety. vyuzivam mailovyho klienta z opery a jsem s nim spokojenej, i ty spamy dokaze hodne spolehlive odfiltrovat. pak staci dvakrat kliknout a je to smazane. jenom mi proste vadi stahovat a odmazavat denne prez 150 zbytecnejch mailu. proto mne docela prijde ze quick zadnej antispam nema.