Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno DVD ram a jak ho konečně zformátovat?

Zdárek lidičky.Nemáte někdo zkušenosti s formátování a následným zápisem na dvd ram jako klasicky to jest na disk.Vyzkoušel jsem Incd 4, použil jsem samo sebou i BHA všechny tři verze co se tu byli v diskusi. Samo každý zvlášť jedno bez druhýho jak bylo popsáno.
V tom BHA se to tvářilo zprvu dobře při executible fomátování došlo na 99% a běželo to dál - tak bez úspěchu. při krátkým formátování.Jaký koliv ze tří fomátů v nábídce se to tváří na porvý po restatu že něco dělá a pak DVDFORM -hláška - že není možné psát na tento disk to na porvé a podruhý něco podobnýho a pro jistotu že to stím odmítnutí myslí vážne ještě navíc klasika kolečko s bílým křížkem.
Slítal jsem i něco po světovech stránkách a bez úspěchu.

incd jsem vymáz a ještě jsem vyzkoušel clen tool od nera ostatně jak už jem se tu taky dočet pak jem ještě upgrejdoval firmware z 1.19 na 1.24 s tím samým výsledkem sekne se to při formatu s BHA executiv format na 99% pak restart pc nic jinýho nezbývá.BEz execut. fomatu ta hláška o chybě řijde okamžitě.

to jedno jsem takle už vysmah a samo sebou i komlet vymazal trvalo to asi hodinu v neru 6.6
to druhý (panasonic má formát už z obchodu něco jakoudf 2.0)jenže když tam něco kopčím na něj takse tváří že maká a pak vyskočí hláška něco o zpožděným zapisu.
Taky jsem zkoušel pomocí WPtool od BHA povolit přepis taky bez úspěchu

nazdaárek tak mi to maká už konečně uděla jsem to následovně : vše jsem vymáz co by mohlo mít s dvd mechanikou společnýho nainstil jsem tam ten prográmek Od BHA co se tu už se stejným problémem o formátováno dvd ram objevil. a uprejdnul jsem ho prográmkem přímo z BHA stránek
http://www.bhacorp.com/download/utilities/dvdram.ht ml

tem prográmrk je ke stažení dole a jmenuje se : XPDrv5026BHAOEMEN.exe

Maká to skvěle zformátil jsem i ten dvd ram disk co jsem omylem zapoměl v mechanice hned na začátku a vysmahnul jsem něco na něj jako na rwečko v nero 6.6 - to rw jsem pak našel později v tom bordeluco tu mám.