Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr smartphonu

Zdravím lidi,
chci se tu trochu poptat. Zvažuji koupi nového chytrého telefonu a nahradit tak moji dosavadní Xperii X1.
Jen se nemůžu pro nic rozhodnout.

Mé požadavky na telefon:
-alespoň HD (IPS či AMOLED) display
-úhlopříčka displaye max 4,5 palce
-fotoaparát, který dělá pěkné fotky
-stereo reproduktory
-obstojná výdrž na baterie
-cena max. 12 000,-
(NOKIE moc nemusím)

Hodně se mi zamlouvá HTC One mini, ale téměř ve všech recenzích píšou, že má mizernou výdrž baterie a ten fotoaparát fotí dosti podprůměrné fotky (za tu cenu)
Líbí se mi i ta nezměnšená HTC One pro ty stereo reproduktory a foťák s optickou stabilizací. Ovšem co jsem se také dočetl, tak fotky z něj taky nic moc.

Ještě bych se zeptal, libí se mi ty funkce fotoaparátu u HTC One (fuknce ZOE), že můžete vystřihnout nežádoucí (pohybující se) objekty na fotce, je to jen záležitost HTC, nebo by to šlo nějakým softwarem i v odlišných telefonech?

Děkuji za tipy.

Co Samsung Galaxy S4mini? Ale nema HD displej nebo potom Galaxy S3 pripadne drazsi S4, ale ty jsou zase vetsi nez 4,5".

Jinak moc zadne jine volby, ktere by tve pozadavky mohly splnovat nevidim, HTC uz jsi zminil sam, SONY je parodie na smartphone, Kulhawej je vylozenej odpad a cina nema zase nejlepsi fotaky.

Vlastne jeden tip bych mel:

Kdybych si ja hlupak nekoupil ten smejdskej Kulhawej Horor 2, tak bych si poridil urcite tenhle telefon.

http://www.mironet.cz/xiaomi-mi2s-16gb-43quot-quad core-17-ghz-ips-1-280x720-2-gb-ram-miui-v5+dp19404 7/

http://www.androidmarket.cz/mobilni-telefony/xiaom i-mi2s-recenze/

Díky za odpoveď, radši bych se ale držel ,,osvědčených'' značek :). Říkáš že SONY nejsou dobré smartphony? Díval jsem se po Sony Xperia SP, ale zaráží mě, že má je TFT display (na tu cenu). Co mám tu X1-čku tak na ni na přímém slunci nevidím absolutně NIC (ať se člověk snaží jak chce prostě ne!) Proto sháním něco s technologií displayů, kde to bude alespoň trochu obstojné.

Není zde nějaký vlastník HTC One? Zda-li by se nechtěl podělit o své zkušenosti.