Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Restart mobilu

Dobry den, kamos ma samsung galaxy ace s5830i , a ma taky problem ked zapol mobil tak mu nahodilo Nazov mobilu a potom taku animaciu /taka fialova guma tazko to opisat/ trvalo to asi tak 7 sekund a potom napisalo samsung a dookola toto iste, typek volal niekde do opravy tam mu povedali ze je to virus, a ze ma preinstalovat romku, tak som mu ju cez odin prerobil /official rom / uz tam nieje ta fialpova animacia ale mobil sa stale restartuje , skusal som reboot, wipe data, ale nic nepomaha ,,

buď rád že se aspoň restartuje a nezamrzne.

už je tím pádem po záruce tak najdi jinou ROMKU z jiných stránek i třeba ne oficiální.

Pořádně si přečti postup a nacpi ji tam,¨

se samsungem galaxy mini jsem si takhle hrál furt a úspěšně.šlo o to najít tu správnou ne moc osekanou ani přaplácanou.Mě jel v pohodě na CM7.ale chvíli to dalo.

tu baterku zkoušej taky to je dobrej nápad samsung na to slyší.