Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkopirovani chraneneho videa

Dobry den, dostal jsem do ruky video ze sportovniho utkani, ze ktereho si chci udelat kopii, video bylo nahrano na blize nespecifikovanou kameru a pote preneseno na CD disk.

Ale pri kopirovani souboru na disku se mi prenos zasekne presne v polovine prenosu a tomu i odpovida prenesena cast videa...

V priloze jsem pridal fotografii se zobrazenim onoho disku a souboru na nem... zkousel jsem video prenest na nekolika PC a za pomoci programu DVD Fab Decrypter, ale neuspesne...

Nema nekdo radu, jak toto video dostanu z disku do PC.

Dekuji

nene, porad to hlasi, ze zbyva do konce prenosu 5 minut, ale prenaseni se nehybe a cas take ne, i kdyz zkusim nejakou delsi dobu pockat a v dvd fabu to presne v polovine take hodi chybu, bohuzel chybu neznamou, ktera neje ignorovat, v dvd shrinku se to taktez zastavi v polovine a nic se nedeje, jen stoji nabihani uprostred a nic vic...

ja len tak strielam od boku, nepouziva sa pritom nejaky kodek alebo doplnok ktory nieje takpovediac plnohodnotny? kodek alebo co . . . niektore sice na volno, ale nie zaplatene maju napr. casove alebo velkostne obmedzenie . . . .