Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fleky na papíru tiskárna HP Lj M1132

Dobrý večer, když jsem si tuto tiskárnu (HP LaserJet 1132) koupil byl jsem spokojen a vše fungovalo jak mělo. Když mi však došla náplň-toner, tak mi známí, který dělá správce v jedné společnosti nabídl, že mi sežene nový toner,souhlasil jsem a dal mu starý, že ho prý naplní a dal mi jiný, ale ten jiný udajně nový byl již asi 2 požit a znovu naplněn a není originální od HP. Ale muj problém je, že se mi při tisku buďto protiskne již vytisknutá část na ostaní, nebo se mi na papíru objevý takové černé fleky a jsou zhruba rozmístěny stějně pravidelně na papíru asi je to obtisknutý válec, který v toneru je i když sem ho zkoušel čistit, tak tam ty fleky pořád jsou, Nevíte, čím by to mohlo být???

Neni snad problem koupit originalni toner
http://originalni-tonery.heureka.cz/hp-ce285ad-ori ginalni/
A kdyz problem byde pretrvavat tak tiskarnu reklamovat.
Toner neni napln, aby za 1rok nepouzivan vyschnul. Budes pouzivat originalni t. a ten refill si schovas a pouzijes ho az ti originalni dojde.

Take muzes zadat dotaz na heurece, prip. procist recenze.
Tam ma vice lidi s tiskarnou zkusenost
http://multifunkcni-zarizeni.heureka.cz/hp-laserje t-pro-m1132-ce847a/recenze/#section