Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvukovka po reinstalaci

Ahoj, po reinstalaci OS XP 32-bit mi nejde zvuk - vůbec. Zvuková karta je integ na desce Asus p5kpl am se, veškeré stažené ovladače odmítá.Ve správci zařízení to vypadá jako že vše v pořádku, v ovládacích panelech to hazí hlášku, že zařízení neexistuje. Zkontrolovala jsem BIOS i jestli mi zvuk náhodou nazakázal antivirák. Zkoušela jsem dotáhnou ovladač na chipset a odinstalovala jsem chybné zařízení PCI device. Taky jsem naistalovala Realteka, zkontrolovala jsem HW jestli je vše na desce zapojené. Už fakt nevím co s tím....

Prosím tedy ještě o jednu radu: mám si teď stáhnout všechny aktuální ovladače pro mojí desku na flešku a PC ještě jednou přeinstalovat? pozn. při první instalaci jsem je neměla, protože PC byl mrtvej - dotahovala jsem je postupně (podle toho co nefungovalo) - nebo se na to vykašlat a koupit jen novou zvukovku?