Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak zautomatizovaně provést rozbalení obsahu *.ISO do složek?

Ahoj, chci vás požádat o radu.
Výchozí stav: Windows XP/7, stovky *.ISO souborů - datových i video.
Cílový stav: Jednotlivá *.ISO nechat zautomatizovaně rozbalit. Co název *.ISO to nový název složky/adresáře, kam se bude obsah rozbalovat.
Lze to nějak zautomatizovat a vyhnout se otročině postupného ručního rozbalování?
Díky za případné rady.

Úspěšně zvládnuto. Prosím označit za vyřešené. Děkuji.

Postup ve WinRAR:
Označit všechny *.ISO soubory.
Pravé tlačítko myši, Extrahovat do určené složky (Alt+E)
Různé - zaškrtnout Extrahovat archivy do podsložek
Vybrat cílovou cestu pro uložení extrahovaných dat