Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vypnutie automatickeho scandisku (chkdsk) po starte xp

Vsetko co som vygooglil bolo nanic. Riesim problem ze jedno pc v skole ma hw ochranu systemu ktora opravi system na zaciatku ale xp si ho vzapati nato "opravia" system po svojom. Nasleduje restart a cela slucka bezi odznovu. System bezi len ked sa rucne znemozni autocheck disku (aj ked po nabootvani zahlasi chybu a opravi ju...po rstarte si ju vsak radix protector opravi znovu na svoj obraz).

mozem ja menit registre kolko chcem ked ich blby radix vrati naspat do povodneho stavu. cize automaticky chkdsk neviem vypnut pretoze akekolvek zmeny v systeme radix opat prepise.
to som zvedavy akeho paka napadlo implementovat tento system do skol...vrr