Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Laserová tiskárna bez skeneru, doporučte.

Ave. Viz nadpis - potřebuju "obyčejnou" monochrom laserovku (či LED) do 3500 korun českých pro kámoše. Žádné kopie, žádné skenování, tedy žádná multifunkce. Doporučil jsem mu Samce (kterého vlastním), Samsung nechce. Důležité je, aby to mělo kromě USB2 i LAN rozhraní. Rozlišení klasika 1200dpi, tisk tak desíti dokumentů denně (faktury a jiné účetní kraviny, občas náhled obrázku), nižší spotřeba stand-by vítána, nic víc netřeba. Podělíte se o zkušenosti?

Jestli to někoho zajímá,

Včera to přišlo, nainstaloval jsem to (LAN), za deset minut vše hotovo. Tisk rychlý a překvapivě kvalitní, hlučnost "tak akorát". Naprosto bezproblémové zařízení. Za ty prachy jasná volba.