Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sony Vegas 9 se sekne pri renderu

Dělá mi to jen když renderuju do WMV a template to muze byt jakykoliv, většínou se to stane u videa delšího víc jak 15 minut, ostatni kodeky jdou, MP4 treba, WMV nejde nikde, SV 9 ani v Movie Makeru nejde. Zkoušel jsem ruzne navody z Youtube, treba zvysit pocet vlaken a pamet ktere bude SV vyuzivat a nepomohlo. Uz fakt netusim co s tim. Diky za rady :)

Ak predpokladam,že je sv9 necracknuty original,tak nieje normalne,že wmv nejde vo win movie makeri,je to zakladna vec,na ktorej je win movie maker postaveny,hladaj chybu najprv tu....pokial maš sv9 s crackom,bohužial počitaj s tym,že software od sony je prešpikovane ochranami proti nelegalnemu kopirovaniu a riešenie takychto problemov tak,aby to fungovalo,je velmi problematicke,často nemožne....to už tu odznelo v prispevku predomnou....