Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook vs Počítač

Ahoj chtěl bych se zeptat která z těchto mašin ( dole budou odkazy) je výkonější ;)

takže tu máte:
1)http://interlink.tsbohemia.cz/barbone-w-sparrow-br onze_d165921.html (PC)
2)http://interlink.tsbohemia.cz/asusk55vd-k55vd-sx88 5h-_d163466.html (Notebook)
3)http://www.alza.cz/hp-pavilion-500-002ec-d456790.h tm#popis (PC)
nebo 4)http://www.alza.cz/lenovo-ideacentre-h430-d374422. htm (PC)
Ztoho ta poslední se my zdá asi nejvýkonější :D ;).A ještě sem se chtěl zeptat jestli aspon na jedné z těchto mašin ujede bez lagů bf 3 (popř 4),cod ghost (nebo MW3),mc je asi samozřejmostí :D a TF2.To sou hry které bych si chtěl asi nejvíce zahrát.Jooo ted si este vzpominam Assassins creed 3 nebo 2 ;).Kdyby aspon něco ztoho šlo na tom notebooku (druhej odkaz) tak bych asi vzal ho ale nevím no v pc se moc nevyznám ;).Kdyby vás napadl nějakej Komp nebo notebook tak pište ale max do 12 tisic ;),popř jaky hry ste na nich rozjeli a na jake detaily (Low,Medium,High) ;) ;)
S pozdravem Creeperman

Za necelý dva měsíce vyjde PS4, do té se vlezeš i s těma penězma, co máš. Zase ale počítej, že tě něco budou stát hry. Herní počítač prostě něco stojí, stejně jako závodní auto, nebo 100% pomerančová šťáva. I za těch 15 000 koupíš něco jako herní počítač, ale stejně to nebude vončo.

Čtyři "e" mají nahrazovat "ě"?! To je nějaká změna v pravidlech spisovného jazyka českého? Dosud jsem měl za to, že jedinou spřežkou je "ch", jo a "dž".

Pochopil jste dle svého:
1. Notebook je též počítač jako desktopová sestava. Pokud uvažujeme v intencích platformy IBM PC.
2. Snad jasně jsem napsal. že ty vámi uvedené sestavy jsou na kancl použití.
3. "Herní" notebook prostě neexistuje! A tuplem za tak směšnou cenu!
4. Pokud někdo potřebuje provozovat náročný aplikační software, a to jsou kupodivu i hry, pak je k tomu nutný i patřičně výkonný hardware!
5. "Eessencia" nabídl již trochu schopné sestavy.

"A to se mi líbí!((TM)Fuj!)" Frikulíni by nejraději jedny z nejnáročnějších aplikací na výpočetní výkon provozovali na Atomu, nebo nějaké bazarové šunce maximálně do jednoho tácu! Však to jsou přeci jen hry...