Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, mám v počítači grafickou kartu Saphire HD 7770 vapor x
mám takový problém, grafiku jsem nainstaloval a propojil s počítačem.
První dotaz bych chtěl směřovat ohledně toho, že spustím pc, a než se mi načte jakýkoli obraz na obrazovce tak to trvá a první co vidím je už ikonka od windowsu a jinak předtím nic nevidím vidím jako první modrou obrazovku.
Druhý dotaz mám ohledně problému u her, hraju nějakou hru a najednou mi z ničeho nic klesnou fps kolem 5-6 a pak to zase běží normálně mám problém u minecraftu mám nastaveno skoro vše na minimum a hraju na 30 fps.
Poradíte mi někdo prosím. už si vážně nevím rady.
A ještě když pustím ccleaner tak mi to ukazuje viz. obrázek (integrovanou g. kartu?)

Možná ještě pomůže,, chce to po mě aktualizovat ovladdač, jenže po té aktualizaci mi nefunguje vůbec obraz na grafické kartě a musím přepojit monitor do zkl. desky kde samozřejmě potom počítač běží jen na integrovanou a nefunguje mi obraz na grafice.... Jen po aktualizaci proto aktualizaci přeskakuji.

Ptal jsem se, jestli se to na integrované grafice chová stejně při zapínání počítače. Blbě jsem to přečetl, myslel jsem, že ti ta karta nejede vůbec. Zkus ji v jiném počítači nebo ji rovnou reklamuj, každopádně, když chvíli počkáš, možná ti napíše nějaký zkušený koumák a spolu to vyřešíte.
Každopádně, v jiných hrách to má taky problém?

Ne ne na integrované grafice se to chová normálně a obraz vidím už hned se spuštěním pc. Nemám bohužel možnost jí kde vyzkoušet :( naše rodina má NB.
V jiných hrách s tím problém nemám Tento problém se mi projevil jen u MC kde hraju na 30 fps a pak league of legends kde hraju na cca 70 fps a zničeho nic na 5 sekund 5 fps a pak znovu v pořádku. Ale stává se to docela často. :( Moc ti díky za rady.