Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno "Nulová" hodnota proměnné v PHP

čusík lidi mám takovej dotaz ohledně promněných v php...

uvedu to na příkladu:

$a= 0;
$b= 0;
$c= 0;

if ($a = $b)$c += 1;

potřebuju ale abych mohl za $a a $b dosadit něco aby se mě tato podmínka nevyhodnocovala...

mocinko dík za pokud mě pomůžete

Pavel

divej tak ti řeknu přesně k čemu to potřebuju:

mám turnaj: doplňuji tam výsledky:

jenže některý zápasy nejsou odehrátý a já mám napsaný podmínky pro všechny zápasy... vypočítá vá mi to podle skore body v tabulce apd. a mám tam podmínku:

if ($tym1sko1 == $tym8sko1) $remtym1 += 1; což znamená
pokud skore týmu1 se rovná skóre týmu8 tak se přičte týmu1 jedna remíza do tabulky (pak mám další podmínku kde se to přičte i tomu druhýmu týmu ale to není podstatný)

a já potřebuji aby když ten zápas není odehrátý tam dát nějakou hodnotu k $tym1sko1 aby se mě ta podmínka nepočítala ale bez úpravy podmínky! můžu upravovat pouze promněný nikoliv podmínky...už víš co potřebuju?