Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Activ inspare

cs chci se zeptat kde v nastavení programu ACTIV inspare nastavím, abych mohl kreslit např. po wordu ? mám žákovskou verzu a prý to jde
Změna kategorie, původně: Programování (Kurt)

ACTIV inspare nastavím, abych mohl kreslit např. po wordu

Nevím,co je ACTIV inspare,Ale něco o Activ Inspire je třeba tady:
337.A jestli s tím půjde kreslit po wordu(tj.čmárat přes otevřené okno?),to tedy nevím.
Nápovědu v horní liště nebo pod F1 to nějakou nemá?