Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Procesor jede na 100% při nulové zátěži

Zdravím,

při zpomalení mého ntbku jsem si všiml, že můj procesor jede na 100% a netuším, jak mu chudákovi pomoci, tak jestli mi prosím dokážete poradit...
Konfigurace: CPU Intel Core i5-3230M 2,6GHz; 8GB RAM; Windows 8 64-bit
Zkoušel jsem projít vlákna s podobnou tématikou, ale nepomohlo. AVG žádný virus neobjevilo.
Přikládám screen procesů ze správce úloh:
dvap.png
Z process explorer:
hw6c.png
Co chtěli v jiných vláknech:
system properties: http://imageshack.us/photo/my-images/826/byuh.png/
první svchost properties: 5uu8.png

Když chci nějaký thread killnout... Unable to access thread
Pls help

O23 - Service: @%Systemroot%\system32\wbem\wmiapsrv.exe,-110 (wmiApSrv) - Unknown owner - C:\windows\system32\wbem\WmiApSrv.exe (file missing)
O23 - Service: @%PROGRAMFILES%\Windows Media Player\wmpnetwk.exe,-101 (WMPNetworkSvc) - Unknown owner - C:\Program Files (x86)\Windows Media Player\wmpnetwk.exe (file missing)
O23 - Service: Intel(R) PROSet/Wireless Zero Configuration Service (ZeroConfigService) - Intel® Corporation - C:\Program Files\Intel\WiFi\bin\ZeroConfigService.exe

--
End of file - 11400 bytes

Znovu screeny, přehozeny na rajče:
Procesor