Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestavení PC

Ahoj, chci si nechat sestavit PC, ale:
1) Vyplatí se investovat navíc 2 000,- abych měl i7, která má o 0,10 GHZ víc?
i5: http://www.alza.cz/intel-core-i5-4670k-d430873.htm
i7: http://www.alza.cz/intel-core-i7-4770k-d430860.htm
2) Mám si koupit 8GB nebo 12/16 GB RAM, chtěl bych, aby mi PC vydržel co nejdéle, nad RAM vyšší než 8GB jsem začal uvažovat jakmile jsem uviděl:
http://www.zing.cz/novinky/19311/call-of-duty-ghos ts-si-nezahrajete-na-windows-xp-vyzaduje-64-bit-a- 6-gb-ram a také požadavky pro Watch Dogs (min. 6GB obojí)

Díky.

Na tve dotazy ti nikdo seriozni odpoved neda.

Samozrejme ze je to i7 vykonejsi nez to i5, jak mame vedet, jestli potrebujes vykonejsi procesor, kdyz nenapises co na tom PC budes delat? Jestli je to na hry, tak i5 uzivi i tu nevykonejsi grafiku klidne i ve SLI, takze na hry je i7 zbytecne.

S pameti RAM je to tezke, realne ti staci na jakoukoli hru 4GB RAM, ale je mozne, ze pokud vyrobce hry zprasi kod, tak ze budou hry vyzadovat vic, ale to zalezi na tom, jak se ty hry budou programovat a to nikdo dopredu nevi. Osobne si myslim, ze jeste hodne dlouho nebude naprosta vetsina her vyzadovat vic jak 4GB, teda bych do PC vic jak 8GB kvuli hram nedaval.

No na tohle bych v téhle době už moc nesázel. Jelikož CoD Ghost a Watch dogs vychází na nové next gen console tak je velice možné že už opravdu se začínají vyvíjet hry na 64bit. Pokrok s novými konzolemi v PC hraní půjde podle mě teď do jiného levelu ale nechme se ještě překvapit tohle je pouze můj názor.