Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno samsung notebook instalace nezdařena

ahoj mám notebook samsung RV520-S02CZ,operační system tam býval windows7home premium 64bit
problém je ted v tom že když chci přehrát systém z recovery dvd tak to po restartu spustím naběhne libovolnou klavesnici spustě instalaci ukaže se starting windows a misto uvodní vlaječky se oběví dvě tečky sekne se a nic dál se neděje prostě win to nechce pustit na instalaci ,ale když vemu instalaci xp a nabootuji tak ji to veme bez problému a system nainstaluji uplně v pohodě jen to zamrzá u toho winu7 nevíte kde by mohl být problé? ramky jsem otestoval memtestu asi hodinu to běželo a žadný vadný sektor to nenašlo děkuji za radu.

Pravdepodobne vadny HW (menice nahouby apod), ale najprv by som skusil do BIOSu load defaults a save&exit, a aj vytiahnut nabijacku a baterku na par minut, a potom to skusit len na nabijacku, ak nic tak znova aj s baterkou. Dalsia moznost je ze je nejak posahany HDD (vadne miesta, alebo tam niekto sachoval s oddielmi apod). HDD sa da otestovat utilitou od vyrobcu HDD, vsetky su na UBCD