Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Systém Windows nelze spustit. Uvedený soubor je poškozen nebo nebyl nalezen:

Systém Windows nelze spustit. Uvedený soubor je poškozen nebo nebyl nalezen:
\WINDOWS\SYSTEM32\CONFIG\SYSTEM

Nejde Stav nouze, nejde Režim ladění, nejde zapnout režim VGA , ani spustit systém běžným způsobem...
Je to Netbook, Windows XP

Budu opravdu moooc rád za jakoukoliv pomoc, :/

V PC , jsem spíše začátečník co se týče systému atd. Nevím co dělat, jsem už naprostý zoufalec..

Předem děkuji za odpověď.

Gemba

To snad bude v tych navodoch ktore si mas najst, bolo to snad aj na poradni uz stokrat. Ak nehovies prikazovemu riadku tak na to rovno zabudni a preinstaluj Windows (resp. pouzit vstavane recovery na stav od vyroby). Ak predtym potrebujes zalohovat data tak nabootovat ubuntu a vykopirovat data mimo HDD.
Este mozes skusit mackat F8 pred logom Win, a zvolit "posledni znama konfigurace"

F8 už jsem zkoušel, nic... prostě je to netbook, žádný instalační CD windowsu nemám, mám jen přenosnej Hardisk, a myslel jsem že poradna je odtoho aby oradilaa a neřikala, podivej se jinde.... !!! , na to opravdu nemám bohužel čas a byl bych vám strašně moc vdščný...

Já to vzdávám, tohle prostě nevyřeším... , instalačku nevím kde teďkon sehnat, a vytvořit bootovatelný USB disk by mi asi zabralo hodně moc času , protože zas tam inteligentní nejsem... jinak díky moc za snahu za 10 minut tohle smažu...