Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc do 33 tisíc

Dobrý den, můžu vás porosit o pomoc se setavením pc

1. FINANČNÍ LIMIT

Do 33 tisíc max

2. PŘEVÁŽNÉ VYUŽITÍ SESTAVY

Přavážně Herní,

3. OPERAČNÍ SYSTÉM

Windows 8

4. SESTAVÍTE SI PC SAMI

nechám si setavit

5. MONITOR
mám monitor rozlišení 1920 x 1080

předem děkuji

Nechci nic říkat, ale Fx-6300 nedokáže nakrmit GTX770 a ekvivalent by měl být "podobný", tudíž proč v jedné sestavě je Fx-6300 a v druhé taktovací i7 a netaktovací deska?
Jestli mohu říct svůj názor "tuto sestavu bych si nekoupil".

http://www.czc.cz/3lggntpblujsc8smdn2neloilc/sezna m
U operačního systému nevím zda ho máte, nebo chcete. Osobně bych ale vzal Windows 7.
Pokud OS máte, tak můžete počkat na vydání grafik R290X, která bude odhaduji právě o 2 tisíce dražší.
U této R280X, která je v košíku pozor, není ještě skladem, ale počkal bych si minimálně na ní.