Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Antivir - mám nahradit NOD Kasperskym?

Ahoj,
potřeboval bych prosím poradit. Končí mi licence antiviru Eset Nod32 a rozhoduji se jestli budu licenci prodlužovat. Jsem s ním celkem spokojený, ale mé okolí mi doporučuje Kaspersky Antivirus 2014? Je tady nějaký profík, který by uměl poradit? Předem děkuji.

Nezvládneš napsat víc než jedno slovo?
Změna předmětu, původně: Antivir (host)

lamy ti poradí celý "internet security" balík - všechny jsou placené, mnohdy konfliktní se síťovým připojením, viditelně zpomalují pc.
čili když už se bez toho jako laik neobejdeš, pak jakákoli free verze, na běžně se vyskytující viry a spyware to stačí.
nelaik se nemusí ptát, navíc si dokáže bezpečně uhlídat pc bez antiviru.