Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nesmyslné vytížení CPU

Nazdar, mám problém s jedním procesem.. dnes jsem přeinstaloval OS kvůli nějakému viru msitjlsh.exe který vytěžuje CPU min na 50% i v hromovém klidu a taktéž GPU na 98% Ted se proces jmenuje msukveohk.exe Neví někdo jak se toho zbavit? Nemůžu ani hrát jak se to seká..

Zbavis sa toho v nudzovom rezime Win, ked nebezi. Kde to je ulozene zistis napr. z logu hijackthis a zmazes.
BTW. si asi myslis ze vir robil nejaky dement tak ze ked zmazes jeden subor tak ho odstranis? Ne, viry nerobia dementi. Dementi vsetci robia totiz vo vyvoji OS :)