Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nastavení wifi rounteru

zdravím potreboval bych poradit s nastavením routeru tak aby se nak regulovala rychlost,snizila priorita wifi site.protoze kdyz stahuju na pc plnou richlostí tak temer nejde internet na wifi a obracene

mam wifi zyxel p-600 series
(v nastavení je zalozka Qos,v zalozce wifi je WMM QoS)

mam je legalne napriklad war thunder v nastavení je seed after download,limit download atd.(torrent) to by sem moh omezit download ale to neni reseni kdyz druha strana na wifi zacne neco stahovat a neomezi richlost,neco sem o tom cet ze se to da nastavit aby to "neucpavalo" ale nevim jak.

proc tam je 3 krat obyvak 1x voip a u kazdeho jina priorita(default nastavení)? jen bych to potreboval vysvetlit