Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 na starší vykopávce :)

Zdravím lidi chci se zeptat jak by asi jel (pokd by jel) Windows 7 na tomto stroji:

AMD Athlon 64 x2 Dual Core Processor 4000+, MMX, 3DNow (2 Cpus)

Gigabyte M56S-S3

RAM: 3070 MB

Nvidia GeForce 7300GS 512MB

Aktualně jsou tam Win XP :))

a pokud by tam jel W7 tak jaká verze by byla nejlepší (32/64)
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém i na vykopávce. (karel)

jel. Verze je nepodstatna. Vyber verzie zavisi od toho jake programy spustas. Napr. starsie dos programy na 64bit moc nejdu apod. A 64bit programy zas moc nejdu na 32bit.
P.S. ak to co pisem vobec nechapes, tak ti je to uplne jedno, zober si 64bit pre buducnost.

no budu tam spoustet jen klasiku, prohlizec nejcasteji :D nic slozitejsiho tam nebude bude to slouzit na ukladani a prohlizeni fotek, videii a proc základní práce s PC.... :)) nic extra.. jen chce dotyčný přeinstalovat Win... jenze ani jeden nemame XPcka uz :D teda on je má v PC nainstalované... a já mám win7 na cedku :))