Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Podezreni na spyware/virus?

Ahoj. Prosim, mam na vas dotaz. Kdyz zapisuji heslo do policka na facebooku, tak se mi pocitac kompletne zasekne a nejde nic Ctrl+Alt+Del, Alt+F4. Musim ho na tvrdo resetovat. Jsem uz trochu paranoidni a dneska jsem pustil AVG a nastavil ho at testuje vsechno. Test jeste nedobehl. Prosim dost casto se tu radi pouzit superantispyware v nouzovem rezimu. Mohl by mi prosim nekdo poradit odkud ho stahnout abych nevzal nejaky virus? Vysledky testu sem potom muzu hodit.

Děje se to jen v Mozilla Firefox, dva dny jsem pracoval v Internet Explorer a nic se nezaseklo. Přeinstaloval jsem mozillu a stejně to dělá. A děje se to jen u facebooku, nebo možná i u jiných https serverů, to nevím jistě třeba u seznamu to nedělá. Opravdu netuším co s tím. Vir to podle všeho není.