Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s PC .....

nazdar mam taky problem ze do teraz som hraval crysis 2 po nete a islo mi to normalne ale teraz ked ho zapnem tak mi to ide fpohode 10 sekunda a potom mi to zacne posekavat a uz sa to tazko hra...tak som skusil inu hru zapol som battlefield 3 a hram to 10 sekund fpohode a zas mi to zacne sekat ..na pc som nerobil ziadne zmeny neviem co stym je prsim poradte mi daco lebo ma je...

teplota 70stupnou grafika...ale take som mal aj predtym teplota je rovnaka teraz som skusil teplovodivu pastu na procesore vimenit aj som ho vicistil poradne a uz mi to ide 20 seknud normalne a az potom zacne sekat :D :D :D :D fakt neviete co stym? a na PC som absoultne ziadne zmeny nerobil