Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradte prosim pri kúpe novej zostavy. Môže byť?

Ahojte. Mohli by ste mi poradiť trošku pri kúpe novej zostavy? Toto som už navyberal. Hlavne by ma zaujímalo, že aký zdroj mam na tuto zostavu dať (koľko watovy popripade ak mi niejaky môžete doporučiť, nebolo by zle)... A tiež pri RAMke keby ste mi trošku poradili (niečo dobre na pomer cena/výkon a chcem tam 1GB)....

PS: Cenim si každu radu, tak poradte ak niečo by ste vymenili, alebo dali lepšie :-) vďaka...

PS2: Všetko vybrate z [ shop.htm ]

MB : Asus P5B Deluxe (6 818,-Sk)
CPU: Intel® Core 2 Duo E6300 (6 592,-Sk)
VGA: Asus EXTREME N7600GT Silent/2DHT 256MB (6 420,-Sk)
HDD: HDD Seagate Barracuda 7200.10 250GB SATAII 16MB (2 871,-Sk)
ROM: DVDRW/RAM LG GSA-H12L LightScribe bulk+SW (1 435,-Sk)
RAM: Corsair 2x512MB DDR2-675 TWIN2X Dual Channel kit 4-4-4-12 (5 028,-Sk)
repraky + zvukovku + myš + klav mam

PS3: Nad monitorom rozmyšľam nad 19"LCD LG L194WT (cca 8 500,-Sk)... len rozmyšľam či je dobry na tu cenu a parametre... sa mi to niejak veľmi nezda ked porovnam s inymi monitormi...

...ešte raz dik za rady!

skus maxtor su dobre a lacne....frajerke som kupil HDD MAXTOR 250GB; 7200; 16MBcache; SATAII.....2695sk(bez DPH).. som spokojny....a k tej zostave sa hodi podlamna lepsia grafika ako je 7600GT daval by som asi 7800GT od Ledadtek....ja mam 7600GT leadtek a som nad mieru spokojny az na hluk ale co uz ked ma velky vykon tak musi byt dobre chladenie.....a ta leadtek 7800GT ma trocha ine chladenie ma ventilator ale pomali sa toci tak nevidava az taky hluk...ale cena je trocha inde...ale ked investujes tak poriadne aby si to o rok nemusel menit zase!!!!!!! to je moj nazor...a k tym ramkam.....NEKUPUJ PQI su to shity...boze a ake...mam s nimi iba problemi