Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seriály na YT

Ahoj.
Dnes jsem se dodíval v PC na seriál,mám tam všechny díly (celkem 179).
Příjde mi líto to smazat,a tak bych to chtěl hodit na YT.
Jde o 1000 a 1 noc.
Smaže to YT k vůli autorským právům a nebo to tam můžu dát bez postihu práv?
Děkuji.

Jo a ten externí disk pak honem zakopej na nějaké tajné místo,je to přeci jenom turecký seriál a Turci jsou odjakživa dost ostří a rovnou sekají hlavy.:x: