Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba noveho HDD

Dobrý den,mám problem s novym HDD.Dnes jsem si ho koupil hned zapojil do pc,který má ale pouse jeden konektor pro disk.Takze jsem ho zapojil misto systemoveho.Ale kdyz zapnu pocitac a zacne bootovat vyhodi chybu "primary hard disk drive O failure"
kdyz potom dam setup a najdu disk,ukaze mi ze ma pouze 4.1GB,ale je to 250GB disk
kdyz tu chybu preskocim a zacne mi nabihat instal. WIN. z DVD-rom a ukaze se vybrat oddil
v tabulce kde maji byt oddily je napsano <instalacni program nemá přístup k tomuto disku>
skousel jsem i pri nacitani instalace dat na WIN. F6 aby se nainstal. ty ovladace ale nepomohlo
Jedná se o Optiplex 745 SFF
nevite nekdo co s tim?

nejdrive nabehne tato chyba a na F1 je pokracovat na F2 je setup biosu.kdyz dam pokracovat tak nabehne instalace WIN. ale tam pri vybirani oddilu je ukazano ze celi disk ma 8000MB a pod tim je ta druha chyba ze na nej nelze zapisovat

pisu to tu celou dobu :D,nemuzu ho vytvorit protoze je tam <instalacni program nemá přístup k tomuto disku>,kdyz ho skusim vytvorit,hodi chybu a ukonci se instalace.
Taky by me docela zajimalo proc tam mam ze je to 8GB disk,jestli neni problem
s propojenim samotneho HDD,protoze je to 250GB,ale vybiral jsem ho presne podle
podporovanych komponentu,podle stranky vyrobce