Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8.1

Zdravím, pro ty zvás, kteří si stáhli Windows 8.1 mám dotaz. Na pravém rohu plochy mám napsání že SecureBoot není správně nakonfigurován. Je to něco vážného? Nebo je to jen drobnost? Prý to nějak souvisí s biosem a ten by se měl aktualizovat nebo něco takového jsem četl.

Mám pocit, že já to ve WIn Store našel, nejsem si ted jistý. Každopádně to můžeš stáhnout i z netu někdo. BTW. Podle návodu jsem v regeditu něco upravil a zmizelo to, ten nápis, ale nefunguje Store a řízení účtů. Musel jsem to dát zpátky. Neví někdo co s tím?