BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Cely dom jednym routrom to bude ltt, zalezi od pouzitiych materialov, rusenia a pod. AKy router kupis je takmer jedno na 60Mb by som vsak uz bral nieco, co takuto kapacitu zvlada a to je napriklad JaFuho recenzovany RB (najdes v clankoch).
Domacu siet nevytvara router, router spoji pc v ramci LAN a WLAN, ale ked chces mozeme tomu hovorit aj domaca siet.
Bohužel jsem laik.
Omlouvám se za překlepy.
signál ti oslabujú steny a vzdialenosť. Treba ho umiestniť tak, aby si mal z každého miesta v dome vzdušnou čiarou, čo najmenej prekážok. Výkon sa dá zvýšiť väčšou anténou. Je to ale mikrovlné žiarenie, ktoré stále vyžaruje..
Skus si pocitat http://pc.poradna.net/a/view/1005523-alchymia-okol o-domacich-wifi-routrov, na domace pouzitie si kup TP-Link 741ND aj ked jeho vykon na 60Mb bude na hrane.