Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instace systému přes USB

Dobrý den přeji, už si nevím rady, potřebuju instnout lin přes usb(přes cd to nejde), skoušel jsem různé distra abych si byl jistý, že nedělám někde Chybu. Prostě přes ussbbootin neinstnu nic pokaždé mi najede win- jasně mám nastavené bootovaní přes flash, fleska je je naformotována na fat 32 přěs unebootin dále jsem zkoušel jiné flash disky i do jiných zdířek (jak v předu tak i v zadu. Poraďte kde kdě dělám chybu. Děkuji moc

Nakolko taktne mlčíš o hardware, malá poznámka:

- hlavne starší hardware, 5-6 a viac rokov starý, ak aj má v BIOS-e možnosť bootovať z USB, nemusí to znamenať podporu bootovania v dnešnom ponímaní

u notebookov šlo často o vybrané typy CD/DVD mechaník pripojených cez USB port, prípadne speciálne typy Floppy a ZIP mechaník výrobcu dodávané ako voliteľné príslušenstvo
u motherboardov je potrebné vytvárať USB, specialnymi volbami, ako botovaciu Floppy alebo ZIP mechaniku

Všetko nie je tak prosté ako sa na prvý pohľad vidí, teda: jede/nejede, kliknout a je to .... :puff: