Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký notebook do 45 000Kč s dph

Potřeboval bych radu...hledám co možná nejvýkonější notebook do této ceny.
Resp. mám nějaké tipy ( ACER TM6464WLMi , Asus F3JA-AP041 ).Ale raději si nechám poradit.
HP určitě nechci,protože mají strašný displeje(matný).
Budu moc vděčný na radu a názory.

Díky;-)

carzimmer@seznam.cz

no zrovna taky vybiram notas sefce, libi se ji asusy pripadne IBM Lenovo - mela do ted IBM, ja mam zkusenost jen s acery - servis atd ... rekl bych poruchovost v normalu, servis docela pruznej (reklamoval jsem tam asi 10x - mame 25 notasu acer ... u jendoho menili 3x desku :) ). Asus mame v rodine jeden - plnou P4 a slape treti rok bez problemu a narozdil od Aceru nema zadne problemy s plasty. Asus ma taky svuj servis, volal jsem schvalne na nej - podivil jsem se ze mi to nevzal automat ale rovnou nejaky borec, no moc sdilni do hovoru nebyl. Nemate nekdo zkusenost se servisem asus ? Vybral jsem ji tento model - Asus F3F-AP057H T2300E 2x512/100/DVD/15,4'' WXGA za nejaky 30.800 vc dph. IBM ma servisni partnery, coz jsem drive preferoval nicmene nemusi byt tak dobre zasobeny nahradnimi dily jak centrala....