Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přestal fungovat zvuk u stolního PC

Dobrý den,
žádám o radu, jak odstranit problém se zvukem. Odinstalovával jsem nepoužívané programy a následně přestal fungovat zvuk. K PC mám připojenou repro soustavu. Jediný zvuk, který PC vydává a před tím to nebylo, je u některých povelů jakési pípnutí, které ale nevychází z repráku. Nainstaloval jsem všechny možné kodeky pro XP a pořád nic.

Děkuji za pomoc

Odinstalovával jsem nepoužívané programy a následně přestal fungovat zvuk.

Hádejte, kde se nachází příčina a kde následek.
Vzhledem k tomu, že je vysoký předpoklad diletantskou administrací rozdrbaného operačního systému, pak asi nejrychlejší nápravou je záloha uživatelských dat - u nepovedených napodobitelů tohle vůbec nepředpokládám a buď obnovu systému z předem připraveného obrazu (taktéž nepředpokládám), nebo novou čistou instalaci...

Moc nechápu důvod tvojí "ironické" odpovědi?! Pokud chceš dávat najevo, že ty jsi profík a lidi jako já blbci, tak si to nech do pubertálních stránek typu facebook atd. Používám PC jako běžný uživatel a do ničeho zbytečně nezasahuji, odinstalování pár již nepoužívaných programů je normální věc, pane Dokonalý.

Všem ostatním za odpověď děkuji