Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava

Dobrý den, vlastním sestavu:

Windows 7 Profesional 64bit
Základní deska: ASUS M4A77TD
Prosesor: AMD Phenom X4 945 3 Ghz
Grafická karta: MSI N650Ti TF 2GD5/OC BE
RAM: 8 GIGA

nedávno jsem si nainstaloval hry jako Crysis 3, ARMA III atd. Bohužel tyto hry nerozjedu úplně na plné detaily, a proto bych se vás chtěl zeptat co by bylo potřeba vyměnit abych tyto hry rozjel na plno popřípadě jestli by jste byli tak hodní a dali mě jsem konktrétní odkazy na věci nejlépe z Alza.cz. Moc se v tom nevyznám tak abych nekoupil něco špatně :). Předem díky.

Ta sestava je vyvážená CPU-GPU takže se budeš muset smířit s nižším nastavením a to z důvodů nemožného dalšího upgrade.
Deska totiž nepodporuje novější rychlejší procesory FX 83xx a tím pádem nemá smysl kupovat výkonnější g.kartu.

Aha tak to bude asi nejlepší koupit novej comp, nečekal jsem že to chce až tak dobrej procesor. Spíše mám rád procesory od AMD, intel mě přijdou drahý, tenhle by na Crysis 3 stačil ? amd-fx-8350-d360500.htm a grafická karta by stačila tahle ? http://www.alza.cz/msi-n660-twin-frozr-iii-2gd5-oc -d354054.htm#recenze jenom mě prosím ještě poraďte jakou základní desku koupit, moc s v tom nevyznám. Díky

ano procesor je dostačující na jakoukoliv grafiku a hru s tím problém nebude. Potom taky záleží na jaké rozlišení chceš hrát, jestli máš starší monitor třeba rozlišení 1280x960 tak by ti to ta karta mohla ujet na 30 FPS na full detailech. Ale jestli hodláš hrát třeba na full hd tak si ještě tak 2000 na kartu připlať :) změna toho procesoru určitě potřebuje také obnovit základní desku na novější jak ti radí m-pol. Přeji hodně štěstí