Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaka herni sluchatka od 2000Kc?

Dobry den, ahoj,

jiz jsem vyzkousel pomerne mnoho ruznych hernich sluchatek, nyni jsem mel doma Razer Tiamat 2.2, ale odesli na reklamaci a zrejme se jiz nikdy nevrati, takze mam pomerne dobrou rezervu na penize a klidne i priplatim.

Vyber jsem si zkousel zuzit na tyto modely:
Razer Megalodon
Sennheiser PC 333D
CM Storm Sirus 5.1
Sennheiser PC 360 G4ME
ASUS Vulcan PRO

Tezko vybrat, sluchatka budou pouzivana predevsim na strategie, hudbu vubec neposloucham a zvukovku mam SB Z, tedy nic spatneho a proto je mi lito kupovat sluchatka s virtual 5.1/7.1 usb, kdyz to mohu dat pres jack do zvukovky a 3D strilecky si zahraju tamhle jednou za mesic.

Muzete prosim poradit? Pripadne navrhnete i jina sluchatka.

Diky za pomoc
Lubos

Ahoj, mě to jenom přijde trochu nelogický dávat tolik peněz za sluchátka... Za 2000 už bys mohl mít celkem kvalitní repráky se subwooferem ve dřevě :)
A jestli je na něco potřeba kvalitní repráky nebo sluchátka, tak je to hudba, a to hlavně vážná. U her stejně tu kvalitu zvuku moc nepoznáš.

Rozlisuje se to hlavne podanim zvuku. Herni se deli na nekolik skupin, mohl bych to rict jednoduse, dle technologii. Herni maji hlavne u sebe mikrofon, coz je zasadni rozdil, pak taky to, ze bud podporuji virtualni 5.1/.7.1 nebo realny 5.1./7.1, to se promitne samozrejme i na cene, ktera jde samozrejme dost nad dva tisice, ale ten pozitek z hrani je uplne na jine dimenzi. Ja mam doma 5.1 repracky, ale dost casto hraju v noci a tak nechci budit spolubydlici, dalsi bod proc chci sluchatka, tak ze tocim lets play a potrebuju, aby nebyl zvuk z hrani z repracku nahrany na videu. Dokonce jsem premyslel i o tehlech sluchatkach:
http://www.alza.cz/tritton-pro-true-5-1-surround-h eadset-cervena-d481074.htm
Jen me trochu stve, ze jsou jen v cervenem a bilem provedeni, chtel bych spise cerne.