Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač pro syna na hraní her a koukání na filmy

Dobrý den,nevím jestli jsem tady správně
blíží se vánoce a já chci synovi koupit nový počítač jenomže se v tom nevyznám a synovi nechci nic říkat [překvapení] tak chci požádat vás profíky co se tím zabývají.
Hraje hodně hry,a kouká na filmy
nevím kolik by mohl stát nějaký lepší pc 15-16 000?
má starý pc na který nadává má ho už 7 rok tak věřím že už to není žádný zázrak.
Díky
Změna předmětu, původně: Počítač
Změna kategorie, původně: Hardware (DWarf)

blíží se vánoce

Nestras. :-)

Kdy to budes kupovat? Uz ted? Idealni prijit tak tyden pred nakupem a neco ti tu slozime nebo se muzes inspirovat v jinych prispevcich. Na ty hry je tech 16.000,- takovy minimum, co by se dalo.

Je dobry rict k jakemu monitoru to bude pripojene (rozliseni obrazovky), podle toho se da navolit optimalni graficka karta.