Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehrávání videí nejde

Dobrý den,

jsem totální antitalent na počítače a dřív mi videa šli. Teď mi konkrétně nejdou videa tím způsobem, že "jedou", ale mám černou obrazovku v přehrávači toho videa. Zvuk ovšem jede, konkréně třeba u tohoto : http://www.zkouknito.cz/video_96570_baby-daddy-s01 e01-cz-titulky
ten jv player jsem se snažila stáhnout, ale nevím, co s tím. adblock jsem si pozastavila a stále nic. Mám prohlížeč google chrome, jestli to v něčem vypomůže. Žádná chybová hláška, nic. Prostě u některých videích černá obrazovka, čas beží, zvuk jede, obraz ne. Děkuji za jakoukoliv pomoc :)

Mám stejný problém.Soubory s koncovkou .mp4 nebo .flv,které mě dřív šly přehrát,nyní zvuk jde,obraz ne.Používám windows media clasic nebo VLC media player i windows media player,nikde nejde obraz,který mi vždy šel.Videa na YOU TUBE mi jdou přehrávat bez problémů.