Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno IE nezobrazuje pop-up okna

chtěl bych se zeptat,na některých stránkách v IE verze 6 mi nevyskakují okna a píše mi to že byli zablokováno window pop up,ikdyž mam nastaveno v nastrojích povolení pop up oknen!Nevíte ¨v čem je problem?
[mod]Změna předmětu, původně "pop-up window" (karel)[/mod]

Nástroje - Možnosti Internetu - karta Zabezpečení - Internet - Střední uroven, výchozí.
A na google tool baru Settings:Options:More:PopuBlocker.

lištička = něco jako google toolbar ale od seznam.cz
listicka

ano, jde odistalovat nebo prostě vypnout (pravým tlačítkem na IE tam kde jsou jiné lisšty)
dobrý na něco bude, jinak by se nedělal a ty by jsi ho neistaloval.
zrychluje hledání, označuje nalezená slova na stránce, ukazuje pagerank...

Pro kristovy rány, výchozí střední zabezpečení v IE, chceš aby ten člověk psal za chvíli něco o virech?

Jinak nastavení popup blockeru a výjimky pro něj jsou v Tools - PopUp Blocker, PopUp BLocker Settings (Windows XP SP2 a Windows Server 2003 SP-1)