Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Graficka karta na hrani ve Full HD rozliseni

Zdravicko , doporucite mi prosim nakou grafickou kartu do 3 000kc ktera je vhodna na full hd rozliseni ve hrach? Moje sestava je Intel core 2 quad q9550 , 4gb ram ddr 2 , GK ati hd 4850 512mb.Kdyz na teto grafice zapnu nakou novou hru v mensim rozliseni tak jede v pohode ale jak hodim rozliseni na full hd tak nestiha.

na fullhd v nejakych lepsich detailoch za sumu, aku si sem napisal zabudni. Bude ta brzdit minimalne procesor.
Z novych nvidii pocitaj tak s geforce 660ti, 670, alebo odpovedajuce modely 7xx serie. ale budes musiet vymenit cele creva v pc aby si ich vykon plne vyuzil...
Kvoli vymene cpu budes musiet kupit novu dosku (lebo je iny socket) a s tym sa zvezu aj RAMky, lebo nove dosky nic ine ako DDR3 nepodporuju.