Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nový WEB Fotografa

Dobrý den,
mám takový dotaz.Přítelkyně chce již delší dobu abych ji vytvořil stránky.Studuje fotografickou školu a fotí i různé akce už delší dobu. Živnosták ještě nemá. Pokud máte s tím někdo zkušenosti...poraďte kde bych se mohl inspirovat jak by měl vypadat její web.Hledal sme na netu ale našel jsem spíše firmy nebo soukromé podnikatele.

...jak by měl vypadat její web

Na to nejsou žádné standardy, naopak, cení se originalita a vlastní nápad. Takže se nebojte experimentovat, něco si načrtnout třeba na papír, než dělat stránku "přes kopírák".

Součástí stránek by mohla být Coppermine Photo Gallery - vynikající skript pro fotogalerii.