Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook na kazdy den

Zdravim, mam v plane kupit nejaky notebook na internat tak do cca 500 eur. Nie som velmi narocny, internet, filmy, hudba, a malokedy nejaku tu hru (nic extra). Co som pozeral, tak sa mi pacia HP Proboky tak ci niektori z nich moze byt. Pripadne poradit nejaky iny, len by mal mat matny display, windows.

notebooky.heureka.sk

http://www.shark.sk/pocitace-0/notebooky-0/hewlett -packard-hp-probook-450-2020m-15-6-quot-hd-intelhd -4gb-500gb-dvdrw-wl-bt-cam-w8-0/
]
http://www.shark.sk/pocitace-0/notebooky-0/hewlett -packard-hp-probook-450-2020m-15-6-quot-hd-intelhd -4gb-500gb-dvdrw-wl-bt-cam-w8-0/
[/url]

http://www.shark.sk/pocitace-0/notebooky-0/hewlett -packard-hp-probook-455-a6-4400m-15-6-quot-hd-amd8 750m-2gb-4gb-750gb-dvdrw-wl-bt-cam-w8-bag-0/
]
http://www.shark.sk/pocitace-0/notebooky-0/hewlett -packard-hp-probook-455-a6-4400m-15-6-quot-hd-amd8 750m-2gb-4gb-750gb-dvdrw-wl-bt-cam-w8-bag-0/
[/url]

www.shark.sk

Niektori ma procesor AMD/intel aj grafiku AMD, tak ci je to dobra kombinacia a nezvolit radsej nieco ine. Rad by som mal pokoj na par rokov a nemusel ho po mesiacoch menit/reklamovat.

Vdaka :)

Kolko probookov si uz mal? V jakej konfiguracii? Prehrievalo sa co a kedy? Len ma to tak zaujima.
Myslis si ze asus je lepsi? Pred pol hodinou tu bol dotaz o tom jak do asusu sa strcili sluchatka a odvtedy je mrtvy, a to uz bol po reklamacii. A to ma byt lepsie jak HP?

Pokud je to na mě, tak netvrdím, že Aušus (neznám) je lepší. V dosahu mám 2x HP ShitBook. Mám to na stole a nechválím zboží své volby. Pro mě špatná volba. Chlazení špatné už od návrhu. Drží zbytečně vysoké otáčky i když nemusí a od toho se odvíjí hlučnost. V podstatě nemožnost regulovat ničím od HP ani třetí strany. Mechanika pevnosti kelímku od jogurtu. Pochopíš při používání, při otevření a vkládání CD. Na druhou stranu, dobrá se zdá být pevnost konstrukce a s tím spojená odolnost při přenášení ve variantě 13". Někdo může být spokojený, ale já bych do toho znovu nešel, ani bych to nikomu nedoporučoval, dokud si to HP ve vývoji neošéfuje a nepřestane šidit po stránce materiálově-konstrukční.

Jaky presne tam mas CPU & grafiku a presny model? Len ma to zaujima, netvrdim ze nemas pravdu, ja HP moc nemusim. Len sa mi nezda ze by boli az taky srot, ze by bol asus o moc lepsi (P.S> a hlavne treba rozlisovat radu probook a ine rady, ono to tiez neni uplne jedno)