Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upozornění na zadání jména a hesla při připojení k sítí

Ahoj, najednou mi začalo vyskakovat upozornění, že server vyžaduje odeslání jména a hesla http://s21.postimg.org/qch33rngn/Nov_objekt_Rastro v_obr_zek.png.

Začalo mi to myslím dělat po naformátovaní a instalování xp. Na mobilu mi to nepíše nic (kdz6 se p+ripojuju p+res wifinu k netu), tak to bude asi něco ve windowsu.

Jde tohle upozornění nějak zrušit?

Předem děkuju za radu

znova: máš špatně nastavený username a heslo. S vyplňováním nějakých políček (edit: nebo "tabulky") to naprosto nesouvisí.

Buď si vytvoř nový účet a heslo (pokud je stávající účet pojmenován jinak a/nebo jedná se o Home verzi Windows), nebo ten účet přejmenuj (pozor, přejmenování účtu, nikoli jména uživatele!) a v obou případech nastav správné heslo.

Mám win xp prof. Název účtu jsem změnil, mám ho bez hesla, nepomohlo to. Akceptuje mi to jenom login z wifi routeru. Když ho zadám, tak to už ten konkrétní program nevyžaduje, ale když zapnu jiný program, tak chce zase jmeno a heslo

No, dokial nenapise ze co nastavoval kam nastavoval a jak presne je pripojeny a jake informacie ma od providera a co ma v routri (a co vobec vola slovom "router") a co presne mu to pise, tak sa moc radit neda. Vseobecne ano vypada to ze sa snazi pripojit k nejakemu vzdialenemu ulozistu apod. (P.S. alebo si tam nastavil nejake proxy)