Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chyba explorer.exe

Zdravim mam problem v tom ze kdyz otevru slozku s filmem tak se objevi hlaseni ze v aplikaci explorer.exe doslo k problemu :-( . Kdyz dam neodesilat tak to vsechno zmizi a mam tam zase klasickou plochu. Jeste takova vec stahoval jsem pred tim prehravace DVD predem dekuji za odpoved a radu :-)

Explorer se snaží vytvořit náhledy a načíst informace z audiovizuálního souboru. Pokouší se o to použitím dostupných kodeků, Media Playeru a DirectX. Něco z toho sis nejspíše rozházel nainstalováním neznámé aplikace. Odisnatluj ji případně použij bod obnovení.