Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem opravovani poskozenych telefonu

Zdravim. Nejsem v tomhle nijak zkuseny a ani se moc nevyznam ale uz se mi jich par opravit povedlo a to svym pratelum. Oni si koupili dil co chcou vymenit a ja ho vymenil. Na youtubu jsem nasel celkem dost videi co mi stim pomohli. Nikdy me ale nenapadlo si tym zkusit privydelat. Koupit na Aukru poskozeny telefon, nahradni dily a udelat ho funkcni. Jenomze na ekonomiku jsem uplny blb. Ja nevim jestli se to vyplati, a jestli vubec neco vydelam. Ony nektere ty dily jsou celkem drahe a kupovat prez ebay mene kvalitnejsi dily mi prijde jako celkem slusna ojebavka. Je to konecne neco co me bavi, tak by me na to zajimal vas nazor. Treba se tom taky nekdo venujete. predem dik.

Z Aukra bych osobne poskozeny telefony nekupoval. Neverim tomu, ze kdyz nekdo napise ze je treba jen praskly displej ze tomu nebude i neco jinyho. Nebo to jsou takovi jako ty, co pak budou nabizet neopravitelny veci. Na Aukru je vse "bez zaruky". Tohle bych neriskoval. Sam opravuji znamym telefony, ale vzdy je upzornuju, ze vymena vadneho kusu nemusi znamenat znovuzprovozneni. Je to na jejich triko.