Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zobrazenie zostavajuce casu baterie v h nie v %

Obcas zistujem ze neviem elementarne veci. Prvykrat som sa stretol s nb ktory mi ukazuje zostavajuci cas baterie v % a nie v h. Je to vlastnost biosu ktory posiela udaje o baterii systemu alebo sa to neda nejako upravit priamo v oknach? Pripada mi to divne ze xpecka nevedia prepocitat % na h a min ked sprava napajania je standardna funkcia v oknach.

to jsem rád, protože už je to dlooouho, co jsem to měl. Njn pamatuju si zbytečné věci a na duležité neni místo.

(jsem se o prázdniny vysekal na kole, tak mi ošetřovala nějaká pani a když jsem odmítl záchranku, tak jestli prej nechci někomu zavolat... sem zjistil, že z hlavy neznám nejen číslo na nikoho z rodiny ale ani domu či kamkoliv jinam :-D ale třeba takovou rozlohu Vatikánu si pamatuju od základky 8-))