Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BitGuard

Dobrý den. Teď jsem na notebooku a jen tak sem se koukal do správce úloh, a našel jsem tam pro mě neznámí soubor BitGuard.exe (je tam 2x), 1. má 4 584 v záložce paměť (a mění se to), a druhý má 1 896 vytížení pamětí a nemění se. Ten 1. je v ''uživatel'' Gigacomputer a ten druhý (ten který se nemění) je v SYSTÉM. Googlil jsem, a prý to je nějakej spyware. NTB jede v pohodě, žádný viditelný změny. Datum vytvoření mají 2.10.2013. Chci se zeptat, jestli má cenu to řešit nebo je to jen něco neškodnýho? Tento NTB je jen spíše do škole, chodím na YouTube a stejný stránky co na stolním a tam tento proces není. Jdu to projet Avastem a uvidím jestli něco najde, Windows Deffender nic nenašel. Slyšel jsem o programu SuperAntiSpyware, ale nechce se mě za něj utrácet peníze, a podle mě stahování toho programu je nelegální, nebo se pletu a je legálně dostupný na internetu? A pomůže v něčem?

V msconfig.exe není, v ovládací programy -> programy -> programy a funkce je vidět.

Co je zač a můžu ho nějak ''zničit'' nebo to nemá cenu řešit a nic nedělá?

Děkuju za odpovědi.

Dobrý den. Děkuju za odkaz, tam jsem také předtím byl.

Co se týče stránky superantispyware, stáhnout asi free že? Je jich tam nahoře víc, portable verssion, professional atd. Mělo by to být zdarma a legální.... pak jsem tu na poradně někde viděl přímo vlákno jak postupovat s superantispyware, moc se v něm nevyznám. Zítra sem kouknu a stáhnu. Děkuju za rady.

Teď jsem to pročistil superantispywarem, našlo to 7 záznamů v registrech, 3 v cookies, vše jsem odstranil, jeden BitGuard už se asi odstranil, není v processech, ale ten co se mění tam je pořád. Takže to asi už spyware není? Nebo proč se neodstranil? Případně jak postupovat dál? 2x otestováno (před a po restartu) po restartu to našlo už jen ty 3 cookies a ještě něco už nevim co, vše jsem to ale opravil/odstranil

Děkuji.

// Edit: Tak je tam pořád 2x, jen se mě samo skrylo zobrazování processu všech uživatelů, po zobrazení tam je BitGuard 2x.
// Edit2: v Programy a funkce už není zobrazen.